Kolczyki idealne dla alergików
Kategorie:

Kolczyki idealne dla alergików

Czy alergia wyklucza biżuterię?

Oczywiście, że nie! Alergia nie wyklucza możliwości noszenia szykownej biżuterii. Wystarczy jedynie wybrać odpowiedni materiał, który jest przyjazny alergikom. Idealnym wyborem w tej sytuacji jest stal chirurgiczna. Jest ona znana również jako stal jubilerska, szlachetna, a także nierdzewna. Produkowana z niej biżuteria jest świetnym wyborem dla osób borykających się z uczuleniami lub problemami skórnymi, ponieważ posiada właściwości antyalergiczne. Dzięki temu stanowi produkt bezpieczny dla skóry.

Stal chirurgiczna, a piercing

Stal jubilerska wykorzystywana jest przede wszystkim do produkcji między innymi takich produktów jak zegarki, pierścionki, naszyjniki oraz kolczyki.

Kolczyki hipoalergiczne są powszechnie znane i stosowane na szeroką skalę. Do najważniejszych cech stali szlachetnej, z której są wykonane jest odporność na zarysowania, wgniecenia i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki plastyczności stali chirurgicznej kolczyki z niej wykonane mogą przybierać dowolne formy i kształty. Stanowią one zatem niesamowitą i olśniewającą ozdobę. Świetnie prezentować się będą zarówno przy codziennych, jak i wieczorowych kreacjach.

Kolczyki hipoalergiczne cechuje również to, że nie odbarwiają się, nie rdzewieją, nie matowieją oraz się nie łamią. Gwarantuje to wysoką jakość i trwałość produktu. Nie ma wątpliwości, że każda kobieta doceni taką biżuterię!

Dodatkowym walorem wyrobów ze stali szlachetnej jest ich zasadniczo niska cena. Zakup wiąże się z kosztem zazwyczaj nieprzekraczającym kilkunastu złotych. Dzięki temu możemy skompletować zestawy biżuterii na każdą okazję bez szkody dla naszego portfela i finansów osobistych.

Częstym zabiegiem stosowanym przy wyrobie kolczyków hipoalergicznych, w celu podniesienia ich prestiżu, jest platerowanie. Kolczyki są często pokrywane srebrem lub złotem, dzięki czemu zyskują bardziej gustowny charakter.

Stal chirurgiczna kolczyki czyni zatem doskonałym wyborem dla alergików. Znając właściwości takiej biżuterii możemy świadomie skompletować swoje własne, niepowtarzalne zestawy lub pojedyncze komplety i cieszyć się nimi każdego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *