JAKA BIZUTERIE DOBRAC DO MALEJ CZARNEJ
Kategorie:

JAKĄ BIŻUTERIĘ DOBRAĆ DO MAŁEJ CZARNEJ?

BIŻUTERIA DO MAŁEJ CZARNEJ

Biżuteria do małej czarnej, w zależności od sukienki to wybór między mniejszym, a większym detalem i błyskiem. Kolor czarny jest bardzo uniwersalny, przez co można uwidocznić swoje kolczyki i naszyjniki. Bardziej ozdobne kiecki trochę narzucą nam wybór koloru i metalu na rękę i szyję. Natomiast te matowe dają nam więcej swobody i możliwości upiększenia się biżuterią. Mała czarna to klasyczna sukienka, która pasuje do każdej kobiety. Sama czerń jest smutna i na większe wyjście wymaga, naszyjnika i bransoletki z błyskiem.

BIZUTERIA ZE STALI

Biżuteria ze stali chirurgicznej złota lub srebrna mogłaby, być świetnym wyborem z grubszego metalu, z ozdobami. Naszyjniki na grubszym łańcuszku z wisiorkiem, bransoletka lub zegarek w tym samym odcieniu uwidocznione z małą czarną, świetnie się skomponują. Kolczyki wiszące lub zapinane z dużym elementem i pierścionek dodadzą dodatkowego blasku. Należy pamiętać o zasadzie trzymania się jednego odcienia i z umiarem przyozdobić siebie z blaskiem. Mała czarna nie spowoduje dużego chaosu, więc nie mamy zbyt wiele do zmartwień tylko jeden kolor biżuterii ze stali.

Sztuczna biżuteria, kolorowa ze stali lub plastiku umożliwia nam dopasowanie do twarzy i włosów koloru. Sukienka w czerni np. z niebieskim lub różowym dodatkiem może świetnie wyglądać. Ważne, aby zachować właściwą kompozycję odcieni naszyjnika, bransoletki i kolczyków.

BIŻUTERIA BLUBERRY

Biżuteria bluberry to bardzo ozdobny wybór, dzięki ciekawym elementom kwiatów, serc, kwadratu itp. Mała czarna sukienka przy niej, staje się bardzo atrakcyjna i ozdobna. Kolczyki, naszyjnik i bransoletki z ciekawym elementem ze złota lub srebra dodadzą blasku, wzoru i elegancji na każde wizytowe wyjście. Bluberry to klasa, kwiaty i serca, które upiększają kobiecy wygląd. Czas pandemii i lock down zbliża nas, do założenia ciekawego elementu, który doda nam radości. Biżuteria tej marki z małą czarną to świetne połączenie, według gustu kobiety i wyboru kształtu naszyjnika, bransoletki.

MODNA BIŻUTERIA

Modna biżuteria jest zawsze złota lub srebrna. Sezon wiosenno-letni 2021 podrzuca nam kolor różowy, fuksja. Czas pandemii i lock down przyciąga do nas biżuterię z krzyżem, sercem i kwiatem, które kojarzą się ze szczęściem i radością. Założenie więcej pierścionków, grubszych, kilku naszyjników lub bransoletek staje się trendem tego roku. Można nawet zauważyć to wśród celebrytek. Przede wszystkim złoto jako blask i ozdoba czerni. Noszona warstwowo, a kolczyki w kształcie obrączek są bardzo modne. 2021 rok stawia na dużą, widoczność biżuterii jak u celebrytki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *