Dodatki do walentynkowej stylizacji
Kategorie:

Dodatki do walentynkowej stylizacji

Choć pandemia może pokrzyżować walentynkowe plany, to zapewne niejedna para za wszelką cenę będzie starała się spędzić ten wieczór wyjątkowo. Stylizacja to jeden z kluczowych elementów walentynkowej randki. Szczególną uwagę na tę kwestię zwracają kobiety. Przy wyborze stroju na wieczór, nie wolno zapominać o dodatkach, które dopełniają całości. 

Noś i błyszcz!

Wiele kobiet na co dzień ogranicza noszenie biżuterii do zegarka. Jednak w taki dzień jak walentynki warto rozważyć założenie naszyjnika czy zmysłowych kolczyków. Piękna biżuteria nie musi kosztować fortuny. Alternatywą dla drogich błyskotek może być biżuteria ze stali chirurgicznej. Obecnie można znaleźć mnóstwo pięknych wyrobów z tego tworzywa, a bluberry to z pewnością marka, z którą każda kobieta powinna się zapoznać.

Wybór sukienki na randkę może spędzić sen z powiek. Jeżeli w szafie masz aktualnie tylko skromne sukienki, koniecznie zastanów się nad dodatkami. Delikatna prosta sukienka z dekoltem może okazać się strzałem w dziesiątkę jeżeli założysz, do niej naszyjnik typu celebrytka. Seksowna zawieszka leżąca na Twoich kościach obojczyku na pewno przyciągnie wzrok mężczyzny. Jeżeli nie lubisz nosić wszelkiego rodzaju łańcuszków. Nie rezygnuj całkowicie z biżuterii w tym dniu. Innym sposobem na dodanie błysku stylizacji mogą być kolczyki. Trzeba pamiętać jednak, by zadbać o ich odpowiednie wyeksponowanie. Rozpuszczone włosy zasłonią, nawet długie kolczykiZmysłowe upięcie doskonale, wyeksponuje biżuterię na Twoich uszach, nawet dyskretne celebrytki.

Piękno i jakość!

Niezwykle istotne przy doborze biżuterii na randkę jest nie tylko jej wygląd, ale też jakość. Kolczyki ze słabej jakości tworzywa, mogą przysporzyć sporo bólu, a romantyczna kolacja może zamienić się w koszmar. Kolczyki ze stali, kupione od sprawdzonego producenta, z pewnością uprzyjemnią nie tylko walentynkowy wieczór. Bowiem okazji do powiedzenia sobie kilku miłych snów powinniśmy szukać codziennie. Codziennie zatem warto wyglądać wyjątkowo. Może by tak pójść w ślad za Marilyn Monroe i kłaść się spać w perłach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *